ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Jak mohu zadat objednávku?

Chcete-li provést objednávku, přidejte potřebné zboží do nákupního košíku a poté klikněte na tlačítko "Pokladna". Poté vyberte typ doručení a typ platby. Pokud objednáváte poprvé, bude pro vás podrobnější formulář o něco méně! Pečlivě a co nejúplněji vyplňte všechna pole s dodacími údaji!

Proč jsou vaše pilulky levnější než v lékárně?

Náš internetový obchod představuje tzv. generika známých léků (přesné kopie). Generika se nazývají léky, které vyrábí společnost, která na jejich vývoji a testování nevydělává. To znamená, že společnosti musí být studovány pouze ve výrobě - a lék je připraven. Zpravidla lze díky tomu ušetřit několik miliard dolarů, takže generika jsou mnohem levnější než originál. Uvolnění těchto léků je povoleno až po vypršení patentu na původní lék.

Nerozumím přípravám. Co je pro mě nejlepší?

Zejména pro ty, kteří se ještě nerozhodli, nabízíme dva typy testovacích sad, které by měly být určeny podle preferencí. Všechny léky mají stejný účinek a princip fungování. Liší se pouze účinné látky a doba odezvy. Účinnou látkou Viagry je sildenafil. Účinnou látkou přípravku Levitra je vardenafil. Účinnou látkou přípravku Cialis je tadalafil. Běžné léky se přijímají perorálně, softwarové verze léků se vstřebávají pod jazyk 20-30 minut před pohlavním stykem. Přípravky rozšiřují krevní cévy v penisu, když sexy vzrušení. Výsledkem je zlepšení průtoku krve v sexuálním termínu, což přispívá k nástupu normální erekce.

Generika jsou náhradou originálních léků.

Mají naprosto stejné složení, ale od původních tablet se liší novým, málo známým názvem. Prodávají se pod nežádoucím označením, a proto jsou mnohem levnější. V účinnosti své aplikace se generika nijak neliší od originálních léků a působí naprosto stejně.

Kde jsou drogy, které prodáváte?

Všechny léky se vyrábějí v Indii, která dodává generika do celého světa.

Co se stane, když vaše pilulky nezaberou?

Všechny generické léky prodávané v naší internetové lékárně jsou vyráběny v předních farmaceutických závodech v Indii, jsou přísně kontrolovány, splňují nejvyšší bezpečnostní standardy a jsou zcela identické s příslušnými originálními léky. Pokud nejste spokojeni s kvalitou přípravků zakoupených u nás, vrátíme vám peníze nebo provedeme výměnu, jakmile obdržíme nespotřebovaný zůstatek léků.

Zaručujete kvalitu svých léků?

Ano, garantujeme! Naše léky 100% odpovídají originálům! Buďte opatrní! "Někteří podvodníci se vydávají za zástupce našeho obchodu." Vaše objednávka musí být zabalena v neprůhledné obálce a v obálce je vložen návod. Nenechte se oklamat!

Jaký je rozdíl mezi verzí softwaru pro tablety a obecnou verzí?

Standardní volitelné tablety jsou volitelnými možnostmi softwarových předchůdců. Druhá z nich proniká do těla mnohem rychleji a lze ji pít společně s alkoholem a těžkým jídlem.

Co potřebuji vědět o vašich přípravách?

Přípravky přispívají k výskytu erekce pouze za přítomnosti sexuálního vzrušení! Neužívejte více než jednu tabletu denně!

Nevím, pracovníci, co přesně je v mém balíčku?

Ne, pracovníci pošty to nevědí, protože zboží před odesláním pečlivě balíme do neprůhledných obalů bez jakýchkoli nápisů.